Kapela

Kapela

Ania Bangoura

/ zpěv

Anna Bangoura je za mikrofonem nejen zpěvačkou, ale svůj hlas používá také jako herečka a moderátorka. Absolvovala hudebně dramatické umění na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a zpívá, tančí a hraje na volné noze po celé republice. Annu můžete znát i z obrazovek České televize, kde moderuje pořad Dobré ráno z Ostravy.

Mario Šeparović

/ zpěv, kytara

Charismatický Mario Šeparović je skvělý zpěvák, multiinstrumentalista a především kytarista, kterému se též někdy přezdívá „ostravský Eric Clapton“. Můžete jej slyšet v muzikálech Jesus Christ Superstar, Donaha!, a dalších v Divadle Jiřího Myrona, kde hraje kytarové party. Spolupracuje rovněž s Krnovským Big Bandem a s muzikanty, jako jsou Vlastimil Šmída, Boris Urbánek, Martin Chodúr, Radek Pastrňák atd.

nástroj: Fender Jimmy Page Telecaster, Gibson Les Paul, Fender Stratocaster

Tomáš Galek

/ bicí
kapely: Studoval obor jazzová interpretace na škole Janáček Academy of Music and Performing Arts, angažmá v Moravském divadle Olomouc
nástroj: Gretsch Renown, Zildjian, Pellwood

Jan Kavka

/ klávesy, zpěv
Pianist and leader at Kahoma Trio, Korepetitor TO at Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě a lektor jazzové teorie a jazzového piana at Lidová konzervatoř a Múzická škola Ostrava. Studoval(a) obor Fortepian jazzowy na škole Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.
nástroj: Clavia NORD Stage EX, Roland JUNO-DS

vojta

Vojta Šňupárek

/ kytary, zpěv
kapely: Nedivoč, Filip M, Good Sheep, spolupráce s kapelou Neřež, Katkou Koščovou, Ewou Farnou.

nástroj: GL Legacy Stratocaster by Leo Fender, Joe Strummer Telecaster by Leo Fender. Akustické kytary: Crafter, Furch

Efx: Bayger PS6 – true by-pass, Demeter, Maxon, a další…

amp: Fender Hot Rod U.S.A.

petr

Petr Moczek

/ baskytara
kapely: Neo Chess Sunny R’n’R Band, Kuličky štěstí, The Beatles Mystery Tour, Milion Sedm, Evolution Dejavu, Peer, Gamosvar, spolupráce s Elis, Markétou Konvičkovou, Martinem Chodúrem.

nástroj: Sadowsky NYC Standard 5, Atelier Z DAL 5 Custom, Fender Precision Bass AV62RI
zesilovač: Gallien-Krueger MB500

box: Genzler Bass Array 12-3