Kapela

Kapela

teresa

Teresa Polk

/ zpěv
Tereza od svých pěti let vyrůstala v Los Angeles se svou matkou, která byla herečkou a modelkou. Už jako dítě si oblíbila herectví a měla zkušenosti s muzikály a filmovou produkcí. Pracovala pro společnosti jako jsou např. Warner Brothers, Musicians Institute, Universal Studios a Walt Disney. Absolvovala taktéž pěvecký program na Los Angeles Music Academy, kde navštěvovala kurzy různých jazzových a gospelových umělců, jako jsou např. Kevyn Lettau, Al Jarreau a Sharon Perri. Mezi její hudební vlivy a vzory patří mimo jiné např. Ella Fitzgerald, Stevie Wonder a Aretha Franklin. Tereza má velice blízko ke gospelové hudbě. Doma v USA zpívala ve sboru pod vedením renomované zpěvačky Lindy McCrary Fisher a byla a stále je členkou souborů The Rich Kasten Band a Oykos Band, ve kterých se také angažuje jako spolu-skladatel jejich původní tvorby. Ve své dosavadní kariéře měla to štěstí stát na jednom pódiu po boku tak slavných umělců jako jsou např. Almario, Dennis Chambers, Kirk Whalum, Alex Al a v České republice spolupracovala např. Borisem Urbánkem, Michalem Žáčkem, Petrem Němcem a jinými.

mike

Michael Elavsky

/ bicí, zpěv
kapely: Studium bicích nástrojů na Berklee College of Music, Boston, USA
nástroj: Yamaha Custom

 

 

pavel

Pavel Sotoniak

/ klávesy, zpěv
kapely: Kristina, Filip M., David Stypka, Marow, Joy and the Tonesseekers, Gusta Vomacka Worcestra, Banda del Caffè. Spolupráce s Fernando Saunders, s kapelou Neřež, Katkou Koščovou, Marií Rottrovou, Ewou Farnou, Robo Grigorovem.

nástroj: Clavia NORD Stage 76, KORG Krome 61

František Panáček

/ klávesy, zpěv
kapely: spolupráce s JFO – Janáčkova filharmonie Ostrava, NDM divadlo Jiřího Myrona, Městské divadlo Brno, Buty, Jaromír Nohavica, Fernando Saunders, Noah Ellenwood, Martin Chodúr, Kuličky Štěstí
nástroj: Clavia NORD Stage 2 88, KORG X50

vojta

Vojta Šňupárek

/ kytary, zpěv
kapely: Filip M, Good Sheep, spolupráce s kapelou Neřež, Katkou Koščovou, Ewou Farnou.

nástroj: GL Legacy Stratocaster by Leo Fender, Joe Strummer Telecaster by Leo Fender. Akustické kytary: Crafter, Furch

Efx: Bayger PS6 – true by-pass, Demeter, Maxon, a další…

Amp: Fender Hot Rod U.S.A.

petr

Petr Moczek

/ baskytara
kapely: Neo Chess Sunny R’n’R Band, Kuličky štěstí, Milion Sedm, Evolution Dejavu, Peer, Gamosvar, spolupráce s Elis, Markétou Konvičkovou, Martinem Chodúrem.

nástroj: Sadowsky NYC Standard 5
zesilovač: Gallien-Krueger MB500
box: Genzler Bass Array 12-3